Sosyal Medya

Hakkımızda

HFD Mimarlık

Firma kurucusu Hakan Demir 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca çeşitli firmalarda çalışmış olup, HFD Mimarlık kuruluşu öncesi 11 yıl boyunca Denizbank İnşaat Emlak Bölümünde önce Mimar olarak sonrasında da Şubeler Renovasyon  Bölüm Müdürü olarak çalıştır.

Denizbank'ın 380 şubeden 720 şubeye çıkış sürecinde kontrol mimarı ve yönetici olarak katkı sağlamıştır.

 

Denizbank Genel Müdürlüğü'nün yeni binası olan Deniz Kule'ye taşınma sürecinde proje müdürü olarak 100.000 m2 lik inşaat işlerini başarıyla yönetmiştir.

 

Denizbank Özel Bankacılık konseptini oluşturmuş, diğer konsept projelerinde de tasarım, proje ve uygulama alanlarında katkı sağlamıştır.

Ekim 2018 tarihi itibariyle Denizbank'daki görevinden ayrılarak HFD Mimarlık İnşaat Sanayi ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'ni kurmuştur.

 

HFD Mimarlık kurulduğu günden itibaren renovasyon işleri, danışmanlık ve kontrollük işleri, tasarım ve projelendirme işleri alanlarında faaliyet göstermekte olup Mimari, mekanik, elektrik anahtar teslim çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.